PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262285}
4,5 2 234
oceny
4,5 10 1 2234
1,5 4
oceny krytyków
Krótka histeria czasu
powrót do forum filmu Krótka histeria czasu

To jedna z wypowiedzi Kamili Baar na temat filmu: " Ten film ma własną rzeczywistość. Nie opowiada o lukrowanym świecie uczuć, a o surrealistycznym wyobrażeniu tego, jak czujemy, postępujemy, jak widzimy innych ludzi. Jest wędrówką, podróżą w poszukiwaniu przeznaczenia - tego, z kim powinniśmy być. To bardzo nietypowy film na rynku. Dostrzegam w nim jeszcze wiele nieprofesjonalnego rytmu, nieposkromionego szaleństwa i zabawy, a z drugiej strony coś w nim przyciąga. Ten elektromagnes, który uruchamia się w filmie, wciąga do środka i wabi swoją tajemnicą. Film nie daje odpowiedzi, przeciwnie wystawia na próbę." Film mi sie podobał, pewnie głównie ze bylem zauroczony gra Kamilli. Niesamowita aktorka, do tego jeszcze taka ładna i w ogole. Zupelnie inna niz te wszystkie Brodziki i Foremniaki razem wziete. Jezeli chodzi o film to sam pomysł dosc ciekawy, gorzej z wykonaniem ale jak juz pisałem moge ten film jeszcze nie raz obejrzec głownie z powodu Kamilli. :-)

bartek0386

Dopisze jeszcze cos. Lubie filmy zwiazane z podrozowanie w czasie, przenoseniem sie itp. Czlowiek moze pomarzyc i zastanowic sie co by bylo gdyby w przeszłosci inaczej postapił. Co mogłby zmienic w zyciu swoim i najblizszych itp W polskim kinie ciezko spotkac taka fabułe (zrobioną bardzo inteligentnie i pomysłowo) i dlatego ten film mnie z poczatku bardzo zainteresował. Siedziałem przed TV i czekalem na bieg wydarzen a filmwa Julia nie pozowliła mi oderwac oczu od ekranu. Ten monolog Damieckeigo niepotrzebny i troche niudany. Teorie przenoszenia sie w czasie tez dosc nielogiczne niespojne, widac ze nie postarał sie rezyser nad tym watkiem. Ale nie to w tym filmie jest najwaizniejsze. Tzn teorie przenoszenia sie w czasie, cala nielogicznosc, dosc smieszne laboratorium, mroz na wisone itp. Jak pozyzej przytoczyłem słowa Kamilli Baar, film jest inny od wszystkich, oryginalny, powiewa amarotka ale mysle ze to własnie moze niektórych zainteresowac. Moze troche przesadnie oceniam ten film, ale mi sie on podobał i tyle :) a Kamilla Baar jest Super aktorka i dziewczyna. Mam nadzieje ze bedzie co raz czesciej wystepowac na ekranach. choc jak sama mówia woli rzadziej ale w lepszych produkcjach. A jezeli chodzi o seriale typu klan czy Na wspolnej nie wchodza w gre. I bardzo dobrze! Tak trzymaj

bartek0386

ja także czekam na nowy film z Kamillą Baar w roli głównej, może si ę w końcu doczekam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones